Żałoba w Polskim Związku Szachowym: Joanna Dworakowska (1978-2024)Żałoba w Polskim Związku Szachowym: Joanna Dworakowska (1978-2024)

Z ogromnym smutkiem informujemy o śmierci Joanny Dworakowskiej, wybitnej postaci w Polskim Związku Szachowym. Jej odejście stanowi ogromną stratę dla szachowego świata, który traci nie tylko znakomitą zawodniczkę, ale także osobę zaangażowaną w rozwój szachowej społeczności.

Dokonania

Joanna Dworakowska była uznawaną szachistką na arenie międzynarodowej. Posiadała tytuł Międzynarodowego Arcymistrza Kobiet i odegrała istotną rolę w Polskim Związku Szachowym. Jej talent i determinacja sprawiły, że stała się wzorem do naśladowania dla wielu młodych adeptów szachów.

Wkład w Polski Związek Szachowy

Joanna Dworakowska nie tylko odnosiła sukcesy na szachownicy, ale także angażowała się aktywnie w działalność Polskiego Związku Szachowego. Pełniła istotne funkcje, które przyczyniły się do rozwoju tej instytucji oraz promocji szachów w Polsce.

Pamięć i Wspomnienia

Jej koleżanki i koledzy z polskiej społeczności szachowej pozostaną wdzięczni za wkład Joanny Dworakowskiej w rozwój tego pięknego sportu. Jej osiągnięcia będą niezapomniane, a pamięć o niej będzie trwać wiecznie.

Z całego serca współczujemy rodzinie oraz bliskim Joanny Dworakowskiej w tym trudnym czasie. Mamy nadzieję, że jej dziedzictwo będzie kontynuowane i doceniane przez kolejne pokolenia szachistów.